Je už vaše auto pripravené na zimu? Vaša bezpečnosť a plynulá jazda je pre nás prvoradá. OIL Partner Vám rád pomôže, aby Vás zima nezaskočila.

 

ZIMNÁ príprava auta od OIL Partner obsahuje 4 dôležité KONTROLY:

1. Zmeranie štartovacieho výkonu autobatérie

    Stalo sa Vám už, že ste mali problém počas chladných zimných rán naštartovať svoje vozidlo? Ponáhľali ste sa do práce a auto nie a nie naštartovať? Dôležité je zmeranie stavu výkonu autobatérie, ktoré odhalí jej skutočnú kapacitu. Je dobré občas absolvovať aj dlhšiu jazdu, lebo autobatérii najviac škodí dlhodobé odstavenie auta a krátke jazdy. Pri nízkych teplotách klesá kapacita starších batérií. V prípade, že je potrebná výmena, tak túto službu máte v rámci balíka zimnej kontroly od nás zadarmo.

2. Zmeranie bodu mrazu chladiacej kvapaliny

    Pred zimou je potrebné aj zmeranie bodu mrazu chladiacej kvapaliny. Chladiaca sústava by mala byť naplnená zmesou na -25 stupňov Celzia. Ak bod mrazu nedosahuje túto úroveň, hrozí zamrznutie a poškodenie chladiacej sústavy motora. Dohustenie chladiacej kvapaliny je zadarmo.

3. Kontrola a prípadné nastavenie svetiel

    Zimné obdobie je spojené s príchodom snehu, dažďa a námrazy, a tým pádom aj so zhoršenou viditeľnosťou na cestách. Správne osvetlená vozovka je dôležitá pre bezpečnú jazdu. Svetlá Vám nielen skontrolujeme, ale aj bezplatne nastavíme.  

4. Kontrola hladiny oleja

   Ďalšou a veľmi dôležitou kontrolou je kontrola hladiny oleja. Olej je potrebné pravidelne vymieňať, a to buď po odjazdených kilometroch podľa servisných intervalov, alebo ak jazdíme menej, tak aspoň 1krát ročne. U nás vám olej vymeníme bez objednania a na počkanie, pričom celý čas môžete byť pri vozidle.

 

    V prípade potreby sú služby výmena autobatérie, dohustenie chladiacej kvapaliny a nastavenie svetiel zadarmo.

Všetky 4 kontroly Vám v OIL Partner vykonáme

BEZ OBJEDNANIA a NA POČKANIE len za 4,90 €!

Ponuka platí od 1.12. 2017 do 31.1.2018

 

    Taktiež treba myslieť aj na výmenu pneumatík , doplnenie zimnej zmesi do ostrekovačov a skontrolovanie funkčnosti stieračov. Pravidelnou údržbou  a absolvovaním servisných prehliadok predlžujete životnosť svojho vozidla. 

Zastavte sa u nás a zvládnite zimu s úsmevom.