OIL Partner je už od roku 2000 lídrom v poskytovaní expresnej starostlivosti o osobné autá. Všetky expresné služby vykonávame bez objednania a na počkanie. Najnovším prírastkom v rodine OIL Partner je OIL Partner Servis, ktorý našu ponuku rozširuje o komplexné služby autoservisu a pneuservisu.

 

Servisna-zarucna-prehliadka

Servisná a záručná prehliadka

Na počkanie, bez objednávania.

V OIL Partneri sme vybavení tak, že dokážeme súbežne vykonávať viac servisných úkonov. Vačšina úkonov servisnej prehliadky trvá do 30 minút, a preto dokážeme pracovať na počkanie. Máme na sklade náhradné diely pre najrozšírenejšie značky a modely, preto sa na servisnú prehliadku nemusíte objednávať. Jednoducho prídete do jednej z našich prevádzok a možete sledovať, ako to zvládame.

Vymena-oleja

Výmena oleja a základná prehliadka

Na počkanie, bez objednávania.

Čas potrebný pre výmenu oleja dokážeme efektívne využiť. Preto ponúkame výhodný balík služieb pre zákazníkov, ktorí nepotrebujú komplexnú servisnú prehliadku. Do 20 minút vykonáme šesť najdôležitejších činností.

Servis-brzd small

Servis bŕzd

Na počkanie, bez objednávania.

Ak si nie ste istí stavom Vašich bŕzd, poraďte sa s našimi odborníkmi. Brzdy preventívne kontrolujeme pri každom servisnom zásahu a v prípade nedostatkov navrhneme riešenie. Používame kvalitné a výrobcami schválené náhradné diely.

Servis-klimatzacia

Servis a plnenie klimatizácie

Na počkanie, bez objednávania.

Pred každou letnou sezónou doporučujeme kontrolu a doplnenie náplne chladiaceho systému klimatizácie. Naše automatické zariadenie skontroluje tesnosť systému, prefiltruje a doplní všetky zložky chladiaceho média a naplní systém na predpísaný tlak. Takáto údržba by sa mala vykonávať minimálne raz za dva roky, pri intenzívnej prevádzke vozidla a klimatizácie, každý rok na jar.

Dezinfekcia-small

Dezinfekcia klimatizácie

Na počkanie, bez objednávania.

V systéme vetrania sa zráža vlhkosť, v ktorej sa množia baktérie a plesne. Tie spôsobujú zápach a pre alergikov môžu byť príčinou zdravotných ťažkostí. Tento problém je možné riešiť dezinfekciou systému vetrania.

 

diagnostika-elektroniky small

Diagnostika elektroniky a motora

Na počkanie, bez objednávania.

Moderné vozidlá si už nevieme predstaviť bez elektronicky riadených systémov. Vývoj ide v tejto oblasti rýchle dopredu a to kladie nové nároky aj na priebeh servisných prehliadok automobilov.

 

Celne-sklo small

Oprava poškodených čelných skiel

Na počkanie, bez objednávania.

Máte malé poškodenie čelného skla od odleteného kamienka? Na prevádzke OIL Partner AVION vám sklo opravíme profesionálnou nemeckou technológiou PS Service Systeme!

Udrzba small

Údržba automobilov

Na počkanie, bez objednávania.

  • Výmena a predaj žiaroviek, autobatérii a ďalších náhradných dielov
  • Výmena a predaj stieračov
  • Nastavenie čelných svetiel
pneuautoservis

Pneu/Auto Servis

Pneuservis a autoservis rozširujú ponuku našich služieb o pokročilé servisné zásahy a opravy, ktoré nemôžu byť vykonávane na počkanie a bez objednávania z dôvodu časovej náročnosti, alebo sezónnosti pneuservisu.